Інтерфакс-Україна
21:12 27.01.2025

Суд оштрафував ексголову Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів, на 34 тис грн – Офіс генпрокурора

1 хв читати
Суд оштрафував ексголову Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів, на 34 тис грн – Офіс генпрокурора

Суд схвалив угоду між ексголовою Броварської районної державної адміністрації Володимиром Майбоженком і постраждалими в результаті спричиненої ним у квітні 2024 року ДТП, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Вироком Броварського міськрайонного суду сьогодні, 27 січня 2025 року, прийнято рішення про затвердження угоди про примирення з потерпілими, відповідно до якої експосадовець понесе покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 000 грн з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Відзначається, що прокурор заперечував щодо можливості укладення угоди про примирення обвинуваченого з потерпілими, обґрунтовуючи невідповідністю положень угоди інтересам суспільства та вимогам КК України.

"Суд відмовив прокурору у дослідженні в ході судового розгляду матеріалів провадження, які свідчать про відсутність пом’якшуючої обставини у вигляді активного сприяння в розкритті кримінального правопорушення з боку обвинуваченого. Наразі на вказаний вирок готується апеляційна скарга", - підкреслили в Офісі генпрокурора.

Як повідомлялося, Майбоженко 26 квітня 2024 року скоїв дорожньо-транспортну пригоду в Броварах у нетверезому стані, наїхавши на людей, які переходили дорогу пішохідним переходом. Серед постраждалих у ДТП 32-річна мати з донькою 2,5 років, а також двоє чоловіків – 29 та 26 років.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін дозволив під час тривалого перебування школярів в укриттях заміняти гаряче харчування на готові продукти з буфету

Сили оборони збили 87 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання 22 дронів на 12 локаціях

Кабмін запровадив фінансову підтримку провідних українських наукових видань

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА