Інтерфакс-Україна
16:05 27.10.2024

За результатами виборів до парламенту Грузії складається враження, що країна рухається в бік примирення з агресором, - Мережко

1 хв читати
За результатами виборів до парламенту Грузії складається враження, що країна рухається в бік примирення з агресором, - Мережко

Результати парламентських виборів у Грузії, які відбулися в суботу, свідчать про те, що країна рухається в бік примирення з державою-агресором - Російською Федерацією, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Проблема в тому, що складається таке враження, що, на жаль, Грузія рухається не так у бік Європи і Заходу, як у бік примирення з агресором", - сказав Мережко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

За його словами, проведення і результати виборів викликають певні питання.

"Виникають сумніви в тому, наскільки вони були чесними і демократичними. Міжнародні спостерігачі також висловлюють обґрунтовані сумніви щодо демократичності виборів... Зараз ми чекаємо, як оцінять проведення і результати виборів у Грузії спостерігачі з ОБСЄ і ПАРЄ", - зазначив народний депутат.

Він наголосив, що "Україна, звісно, не втручається у внутрішню політику Грузії, але ми спостерігаємо деякі тенденції у зовнішній і внутрішній політиці Грузії, які не можуть нас не турбувати".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА