Інтерфакс-Україна
07:03 04.12.2023

Росіяни провели з'їзд колабораціоністів на ТОТ Херсонщини

1 хв читати

Російські окупанти провели з'їзд колабораціоністів із партії Володимира Путіна "Єдина Росія" з метою побудови мережі агентів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, повідомляє Центр Національного спротиву.

"Окупанти провели з'їзд учасників путінської партії "единая россия" на ТОТ Херсонщини. У заході взяли участь низка зрадників регіону", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що росіяни будують мережу агентів на тимчасово окупованих територіях. Загалом такими діями ворог намагається "легалізувати" окупацію та імітувати підтримку з боку місцевого населення, зазначили в Центрі.

Центр національного спротиву додав, що кожен зрадник понесе відповідальність за свої злочини і закликає повідомляти про зрадників за посиланням.

 

 

 

ОСТАННЄ

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА