Інтерфакс-Україна
14:20 15.05.2021

У Києві на Контрактовій площі невідомі налили мийний засіб у фонтан - КМДА

1 хв читати

У Києві у фонтан на Контрактовій площі невідомі налили мийний засіб, у зв'язку з чим роботу фонтану призупинили, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Сьогодні розпочався сезон роботи столичних фонтанів, проте один з них вже довелося відключити. У фонтан на Контрактовій площі невідомі налили мийний засіб. Про це повідомили в комунальному підприємстві з утримання зелених насаджень Подільського району "Київзеленбуд"", - йдеться в повідомленні.

Так, наразі фахівці змушені зупинити роботу фонтану, необхідно злити всю воду, провести очищення і перезапустити фонтан, що, як наголосили в КМДА, призведе до втрати ресурсів КП і часу працівників.

"Міська влада закликає з повагою ставитися до майна територіальної громади міста Києва і не заважати киянам і гостям міста насолоджуватися роботою фонтанів", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА