Інтерфакс-Україна
15:34 02.06.2025

Зеленський і прем’єр Фінляндії обговорили інвестиції в українське виробництво зброї

1 хв читати
Зеленський і прем’єр Фінляндії обговорили інвестиції в українське виробництво зброї
Фото: https://www.president.gov.ua

В рамках Саміту країн Бухарестської дев’ятки та Нордичних країн у Вільнюсі президент України Володимир Зеленський обговорив з прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо оборонну підтримку, зокрема, інвестиції в українське виробництво зброї.

"Вільнюс. Під час зустрічі з премʼєр-міністром Фінляндії Петтері Орпо обговорили оборонну підтримку України, співпрацю в межах коаліції укриттів та членство в ЄС. Найголовніше – інвестиції в українське виробництво зброї та співвиробництво. Розповів про наш проєкт "Лінія дронів", що вже довів свою ефективність. Обговорили, як можна масштабувати", - написав Зеленський у телеграм-каналі у понеділок.

Окремо сторони обговорили дипломатію. "Очікуємо від сьогоднішньої зустрічі в Стамбулі реального результату: припинення вогню, обміну полоненими, повернення дітей і зустрічі на рівні лідерів", - додав Зеленський.

Він подякував Орпо та народу Фінляндії за всю надану підтримку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Україна була обрана членом ЕКОСОР на 2026-2028 роки – МЗС

Міністр оборони Німеччини не підтвердив інформацію про начебто знищення IRIS-T в Україні

Швеція приєднується до Коаліції з РЕБ та стане її співголовою

Потрібно повністю перекрити Росії доступ до ресурсів для ведення війни - Єрмак

Умєров за результатами зустрічі "Рамштайну": У 2025 році безпекова допомога перевищить показники всіх попередніх років повномасштабної війни

Міністр оборони Великої Британії про спецоперацію СБУ "Павутина": Знімаю капелюха

Триває візит української делегації до Вашингтону– Жовква

Суд заочно виніс вирок зраднику Шарію та присудив йому 15 років ув'язнення

Умєров підтвердив, що Україна мала проблеми з закупівлею китайських Mavic і зараз "заповнює прогалину" українською продукцією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА