Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:26 11.09.2020

Деркач пообіцяв продемонструвати "шокуючі факти викриття" у відповідь на санкції США

1 хв читати
Деркач пообіцяв продемонструвати "шокуючі факти викриття" у відповідь на санкції США

Народний депутат України Андрій Деркач, проти якого 10 вересня США ввели санкції, назвав це помстою і анонсував прес-конференцію про нібито нові розслідування корупції в США.

"Помста представників демокорупції в особі Байдена, Кента і Квіена. Помста є невід'ємною частиною їх регулярної діяльності проти українських слідчих, журналістів і експертів, які розкривають все більше нових міжнародних корупційних схем. Це помста мені, як представнику команди слідчих", - написав Деркач на своїй сторінці в Фейсбуці.

Він зазначив, що прес-конференція відбудеться на початку наступного тижня, де він продемонструє "нові шокуючі факти" про викриття демокорупції. За його словами, "цифри, документи і захоплюючі записи підтримують кожне слово, яке я озвучу".

Також він зазначив, що ймовірно буде судитися з Міністерством фінансів США.

"Така інформація з Міністерства фінансів США відкриває можливість відстоювати мої інтереси в правовому полі - в суді. Вважаю, що перемога в даному випадку стане логічною відповіддю представникам ''ДемоКорупції'' у моїй боротьбі за захист національних інтересів України", - наголосив Деркач.

Як повідомлялося, Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) визначило чотирьох пов'язаних з Росією осіб, серед них народного депутата України Андрія Деркача (позафракційний), причетних до спроб вплинути на виборчий процес у США, і ввело щодо них персональні санкції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп підписав указ перейменування міністерства оборони США на міністерство війни

Трамп пригрозив Євросоюзу зустрічними діями за штраф Google

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

ВАКС частково задовольнив позов Мінюсту про застосування санкцій до екс-нардепа від "Партії регіонів" Олійника

Речник МЗС: Новини щодо дронової угоди з США побачимо вже найближчим часом

Команда ЄС прямує до Вашингтона, щоб працювати зі США над новим санкційним пакетом проти РФ, – Кошта

Трамп планує після розмови з Зеленським поспілкуватися з Путіним

Президент ЄК та радники Трампа обговорять санкції проти російських нафти і газу в найближчі 24 години – Стубб

США розглянуть нові обмеження проти РФ через посилення обстрілів українських міст - міністр фінансів

США на Радбезі ООН закликали РФ негайно прийняти рішення про рух до миру та пригрозили санкційними наслідками

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА