Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:56 21.02.2019

В регіонах України тривають понад 30 обшуків у рамках справи про підкуп виборців, про партійні офіси не йдеться - СБУ

1 хв читати
В регіонах України тривають понад 30 обшуків у рамках справи про підкуп виборців, про партійні офіси не йдеться - СБУ

Правоохоронці проводять в окремих регіонах України понад 30 обшуків для недопущення створення так званих виборчих пірамід, повідомив заступник глави СБУ Віктор Кононенко.

Як розповів В.Кононенко на брифінгу в четвер у Києві, обшуки проводять співробітники СБУ та Державного бюро розслідувань у рамках кримінального провадження для недопущення створення виборчих пірамід.

Заступник глави СБУ уточнив, що обшуки не стосуються партійних офісів.

Нагадаємо, сьогодні вранці довірена особа на 75 окрузі кандидата в президенти Юлії Тимошенко Віталій Рябцев повідомив, що у Запорізькій області Державне бюро розслідувань (ДБР) і Служба безпеки України (СБУ) проводять обшуки за місцем проживання співробітників штабу ВО "Батьківщина". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

СБУ зірвала спробу підриву українського воїна під час фіктивного "побачення"

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

СБУ затримала двох мешканців Київщини за підозрою у підготовці обстрілів по теплових- та гідроелектростанціях

СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА