Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:01 18.07.2019

СБУ викрила спроби спецслужб РФ вплинути на виборчі процеси в Україні

2 хв читати
СБУ викрила спроби спецслужб РФ вплинути на виборчі процеси в Україні

Співробітники Служби безпеки України викрили чергові спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні та вплинути на перебіг і підготовку до позачергових парламентських виборів, повідомляє прес-центр СБУ в четвер.

"З початку цього року за завданням представника ворожих спецслужб мешканка Дніпра створила та здійснювала адміністрування спільнот у заборонених російських соцмережах. Правоохоронці задокументували, що за матеріальну вигоду жінка публікувала та розміщувала на ресурсах статті, які виправдовували збройну агресію РФ проти України та політику Кремля на міжнародній арені, незаконну анексію Кримського півострова, популяризували терористичні організації "Д/ЛНР", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

За даними спецслужби, після оголошення позачергових парламентських виборів адміністратор отримала з Ростова-на-Дону завдання створити в українському сегменті мережі інтернет сайти з фейковою інформацією про політичні партії та кандидатів у народні депутати.

"Ці деструктивні матеріали були спрямовані на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні та зростання соціального напруження, інспірування ворожнечі між прихильниками різних політсил та маніпулятивного впливу на електоральні вподобання виборців. Крім того, серед матеріалів, що розповсюджувались у цих групах, містилися публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади", - зазначають у відомстві.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України. Під час слідчих дій вилучено комп'ютерну техніку та засоби зв'язку, які містять докази її протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

ЄС має посилювати підтримку України всіма можливими способами та збільшувати тиск на Росію - прем'єрка Данії

СБУ ліквідувала ексголову окупаційної адміністрації Луганська – джерело

Окупанти за добу втратили 1 тис. осіб та 102 од. автотехніки - Генштаб

Омбудсман: РФ закликає родичів українських військовополонених звертатися до США через те, що Україна начебто не хоче повертати своїх захисників додому

СБУ повідомляє про припинення громадянства України митрополита Онуфрія

СБУ та Нацполіція затримали командування батальйону на Одещині, яке під час війни розікрало майже 100 млн грн

Окупанти за добу втратили 1100 осіб та 90 од. автотехніки - Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

СБУ повідомила про заочну підозру російському комбригу та ще 8-окупантам, які катували цивільних в Бучанському районі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА