Інтерфакс-Україна
23:38 11.10.2024

У Києві після концерту "Океану Ельзи" співробітники ТЦК і поліція перевіряли військово-облікові документи у чоловіків

1 хв читати
У Києві після концерту "Океану Ельзи" співробітники ТЦК і поліція перевіряли військово-облікові документи у чоловіків

У п'ятницю ввечері, 11 жовтня, біля Палацу спорту в Києві на відвідувачів концерту "Океану Ельзи" чекали співробітники ТЦК і СП разом із патрульною поліцією і перевіряли військово-облікові документи у чоловіків, повідомляє Суспільне.

Зазначається, що деяких чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, правоохоронці затримали та відвезли до ТЦК. Ще кільком виписали повістки та відпустили.

Патрульна поліція і Сухопутні війська ЗСУ поки що не коментували те, що відбувається.

Підкреслюється, що після набрання чинності оновленим законодавством про мобілізацію поліцейські мають право вимагати від військовозобов'язаних чоловіків військово-обліковий документ і документ, що посвідчує особу. Також поліцейські можуть перевірити, чи оновив військовозобов'язаний свої дані в ТЦК, якщо ж він перебуває в розшуку ТЦК, його можуть затримати і доставити до військкомату.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міннац’єдності ініціює можливість розвивати мережу Unity Hub за підтримки європейських країн - Чернишов

Розпочалася зустріч Зеленського та Трампа - Никифоров

Окупанти атакували Запорізький район, знеструмлено 900 абонентів – обладміністрація

Понад 2300 родин зниклих безвісти отримали грошову допомогу від УЧХ

Кабмін схвалив Стратегію реформування державного екологічного контролю в Україні до 2029 року – Міндовкілля

ДБР повідомило про підозру ексчиновниці Держпродспоживслужби за передачу будівель установи в приватну власність

Кабмін перерозподілив 34 млн грн на забезпечення функціонування НВМК

Саміт НАТО у 2026р. пройде в Туреччині, потім – в Албанії

Україна висловила намір не ставати учасницею двох угод в рамках СНД

Кабмін виділив 307 млн грн на закупку обладнання і модернізацію харчоблоків у 23 школах - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА