Інтерфакс-Україна
19:38 02.08.2025

Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

1 хв читати
Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

Провладна партія "Слуга Народу" ухвалила рішення відсторонити народного депутата Олексія Кузнєцова від керівництва обласною організацією партії, водночас дисциплінарна комісія розглядає питання про виключення його з партії.

Як зазначається у заяві, оприлюдненій в офіційному Телеграм-каналі політсили, "Очікуємо на чесний та обʼєктивний розгляд справи у суді. Для Партії принциповим є те, що відповідальність за корупційні дії мають нести всі, незалежно від посади, статусу чи політичної сили".

Партія також висловила підтримку НАБУ та САП у боротьбі з корупцією, наголосивши, що антикорупційні органи повинні діяти незалежно, рішуче й професійно.

У заяві наголошується, що держава має всі необхідні механізми для ефективної протидії корупції, а нещодавно ухвалений Верховною Радою закон, ініційований Президентом, посилив незалежність антикорупційних інституцій і створив додаткові гарантії для їхньої роботи.

"Слуга Народу" залишається послідовною у своєму прагненні до прозорої, справедливої державної політики та нетерпимості до корупції в будь-яких її проявах", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, до схеми за участі Кузнєцова причетний екс-очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай (колишній голова Луганської обласної військової адміністрації, а зараз голова Мукачівської РДА) а також начальник Рубіжанської МВА Луганської області Андрій Юрченко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони заявляє про випередження українськими виробниками графіка виконання контрактів на 18%

Герман Сметанін вдруге очолив Укроборонпром

"Євробачення-2026" відбудеться у Відні

Окупанти вночі атакували Охтирку, постраждали 14 жителів, з них троє дітей

РФ дезінформує країни Заходу, що зможе захопити Донецьку область до кінця року, при цьому не компенсує втрат – ЦПД

Жоден із запланованих 30 тис. підручників шрифтом Брайля не доставлений до шкіл - голова комітету Ради

В Нацкомісії зі стандартів держмови розповіли про умови для відмови у видачі сертифіката про рівень володіння мовою

ППО знешкодила вночі 1 з 2 ворожих ракет та 62 з 93 дронів

Ексначальник ДСНС у Вінницькій області змушував підлеглих будувати йому будинки

У Києві затримали крадія монет на суму понад 300 тис. грн, йому загрожує до 8 років - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА