Інтерфакс-Україна
19:14 23.01.2026

Зеленський: Я розмовляю кожного дня з деякими лідерами

2 хв читати
Зеленський: Я розмовляю кожного дня з деякими лідерами
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що розмовляє з деякими лідерами інших держав раз на тиждень, а з деякими щодня, і цей формат дипломатичного менеджменту дозволяє вирішувати питання.

"Я розмовляю з деякими лідерами кожен день, прямо кожного дня. І це інший формат відносин, інший формат дипломатії. Ми просто розмовляємо. Раніше було, що замовляєш розмову з лідером раз в два, в три місяці, з деякими державами, це розмова раз на рік. Я розмовляю кожного дня з деякими, з деякими раз на тиждень. Тобто це інші абсолютно відносини", - сказав Зеленський на другому національному Форумі талановитої молоді в Києві в пʼятницю.

Він зазначив, що такий формат дипломатичного менеджменту дозволяє не просто домовляємося, а вирішувати питання.

"Якщо ми не можемо вирішити, він знає (лідер іншої держави - ІФ-У), що я йому передзвоню завтра, не через рік. Тобто просто обійти відповідь складно. Це мій підхід", - додав він.

Крім того, Зеленський зауважив, що для багатьох лідерів важливо сфотографуватися. 

"Іноді вони виставляють фотографії, кажуть: "сьогодні була зустріч з президентом", а я пам'ятаю, що я просто проходив повз і потиснув руку. Ніякої зустрічі в мене не було, я не пройшов, не говорив з цією людиною. Але людина поставила фотографії: "була дуже важлива зустріч". Це називається - дипломатія на папері", - розповів президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Росія та Україна вели частину переговорів в Абу-Дабі без участі США - ЗМІ

Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль

Стармер і Трамп обговорили необхідність сталого припинення вогню в Україні

Трамп попередив Канаду про ризик 100% мита у разі торговельної угоди з Китаєм

"Укренерго" в неділю застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Києві вибухотехніки знешкодили нездетоновану частину балістичної ракети – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА