Вибори
12:44 10.11.2020

Одеська обласна ТВК намагається вкрасти у "Нашого краю" перемогу на виборах до облради – нардеп Кіссе

1 хв читати
Одеська обласна ТВК намагається вкрасти у "Нашого краю" перемогу на виборах до облради – нардеп Кіссе

Одеська обласна територіальна виборча комісія безпідставно "списала" 1 тис. голосів у партії "Наш край", заявив лідер партії в області, народний депутат України Антон Кіссе (група "За майбутнє").

"У нас на руках усі протоколи окружних виборчих комісій, згідно з якими "Наш край" проходить в облраду з результатом 5,16%. Крім того, в проекті протоколу обласної ТВК також зазначалася ця цифра. Але, за ініціативою ОПЗЖ і "За майбутнє", ТВК намагається вкрасти в нас перемогу на виборах до облради, просто "списавши" сьогодні вночі 1000 голосів", - цитує Кіссе прес-служба партії у вівторок.

За його словами, ТВК засідала в ніч на вівторок.

"Наш край" планує звернутися до адміністративного суду й оскаржити рішення ТВК з виборів до облради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Єрмак спростував інформацію про нібито підготовку виборів на літо

Близько чверті українців проголосували б за Зеленського, якби вибори були проведені найближчим часом - опитування

Одеські поліцейські затримали іноземця за вербування українок для сексуальної експлуатації за кордоном

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

КМІС: 77% українців негативно ставляться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я

Радник Зеленського: Україна вважає заборону ударів по Одесі частиною домовленостей щодо перемир'я на Чорному морі

Дві третини українців проти виборів до завершення війни

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА