Інтерфакс-Україна
21:27 06.12.2025

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

1 хв читати
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
Фото: Фото АР

Президент Франції Еммануель Макрон вчергове запевнив президента України Володимира Зеленського у підтримці на тлі останніх російських ударів та розповів про свої міжнародні дискусії, зокрема в Китаї.

"Я щойно розмовляв з президентом Зеленським. Я підтвердив наше засудження та солідарність після останніх російських ударів. Я поділився тим, що прояснили та започаткували мої нещодавні міжнародні дискусії, зокрема в Китаї", - написав він у соцмережі Х.

Макрон підкреслив, що Франція рішуче налаштована співпрацювати з усіма сторонами для досягнення заходів деескалації та запровадження припинення вогню.

"Ми продовжимо нашу координацію в Лондоні в понеділок з прем'єр-міністром Кіром Стармером та канцлером Фрідріхом Мерцем, у світлі нещодавніх переговорів між українцями та американцями", - зазначив він.

За словами Макрона, європейці обов'язково будуть ключовим стовпом справедливого та тривалого рішення, яке "ми будуємо разом".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

Париж виступає проти використання заморожених у французьких банках активів РФ - ЗМІ

Україну атакували 149 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання 16 ударних БпЛА на 11 локаціях

Сили безпілотних систем уразили за добу 790 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 164 бойових зіткнення

Фінансові стимули для меценатства будуть впроваджені наступного року урядом, після прийняття Радою закону - Бережна

Одна людина загинула і п'ятеро поранені внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА