Інтерфакс-Україна
10:27 05.10.2025

Росія ракетою знищила індустріальний парк Sparrow у Львові

1 хв читати
Росія ракетою знищила індустріальний парк Sparrow у Львові
Фото: https://t.me/andriysadovyi

У ніч на неділю Росія ракетою зруйнувала індустріальний парк Sparrow у Львові, повідомляє комітет з питань економічного розвитку Верховної Ради.

"Сьогодні вночі російська ракета зруйнувала індустріальний парк Sparrow у Львові. Той самий парк, який виріс буквально з пустиря і став прикладом того, що реформа індустріальних парків працює, що українська промисловість може відроджуватись і зростати навіть під час війни", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, у цьому парку ніколи не було воєнного виробництва. Це був відкритий і прозорий простір для бізнесу, який створював робочі місця і додавав міцності українській економіці.

"Індустріальний парк Sparrow - один із тих, на якому я був чи не найбільше. Це маніфестація дії й ефективності реформи, яку наш Комітет з питань економічного розвитку запустив у 2021 році. Цієї ночі московити знову перетворили його на пустир. Співчуваю власникам і бажаю витримки це пережити. Зі свого боку обіцяю, що ми знайдемо спосіб, як держава може підставити плече для відбудови. Реіндустріалізація України - загроза для росії. Сьогодні ми в цьому пересвідчились", - зазначив голова комітету Дмитро Наталуха.

Комітет з питань економічного розвитку працює над тим, щоб постраждалі підприємства отримали підтримку, а зруйновані індустріальні парки були відновлені.

Як повідомлялося, у Львові виникла пожежа індустріального парку Sparrow.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Генсек НАТО візьме участь у Парламентській асамблеї Альянсу у Словенії

Мирного жителя поранено на Нікопольщині через ворожі обстріли

У Костянтинівці через ворожі обстріли загинула одна людина, четверо поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА