Інтерфакс-Україна
16:01 19.10.2019

"Самопоміч" братиме участь у місцевих виборах - Сироїд

1 хв читати
"Самопоміч" братиме участь у місцевих виборах - Сироїд

Партія "Самопоміч" візьме участь у місцевих виборах, заявляє новообраний лідер політичної сили Оксана Сироїд.

"Наше головне тактичне завдання зараз - щоб люди нас почули і зрозуміли. А наша мета дуже чітка - повернутися в центр ухвалення рішень в українській політиці", - передає слова Сироїд прес-служба "Самопомочі".

За словами політика, саме місцеві вибори мають стати тим фундаментом, який допоможе "Самопомочі" повернутися у велику політику.

"Йдучи на вибори, ми запропонуємо стратегію розвитку великих міст і обласних центрів, а також стратегію розвитку ОТГ (об'єднаних територіальних громад - ІФ)", - сказала Сироїд.

Як повідомлялося, партія "Самопоміч" на з'їзді в суботу переобрала лідера, яким стала колишня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд. До сьогоднішнього дня партію 7 років очолював мер Львова Андрій Садовий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА