Інтерфакс-Україна
19:05 23.04.2025

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

1 хв читати
Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Україна ініціює позачергове засідання Постійної ради ОБСЄ у відповідь на нещодавні масовані атаки РФ на цивільне населення України, повідомив представник України при ОБСЄ та інших міжнародних організаціях у Відні Юрій Вітренко.

“Пошук шляхів миру працюватиме лише в поєднанні з тиском на державу-агресора. На кожному міжнародному майданчику. У відповідь на триваючий російський терор проти життя, на вимогу України завтра відбудеться спеціальне засідання ОБСЄ”. - написав Вітренко у Facebook.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

PwC звільнить 1,5 тис. співробітників у США

У Дніпрі лікарі ВЛК підробляли чоловікам результати аналізів на ВІЛ для уникнення мобілізації

Генсекретар ОЕСР прибув в Україну, щоб представити Економічний огляд та Огляд доброчесності України

Перекриття Індією шлюзів на греблях у Джамму і Кашмірі призвело до сильного падіння рівня води в річці Чинаб у Пакистані

Колишніх топчиновників нафтової компанії України оголосили в міжнародний розшук Інтерполу через привласнення 5,8 млрд грн

Помер письменник Валерій Шевчук

Повітряні сили: Підтверджено збиття 54 ударних БпЛА типу Shahed, 70 – локаційно втрачені

Військові ЗСУ взяли участь у параді у Великій Британії з нагоди святкування 80-ї річниці Дня Перемоги в Європі

Росіяни пошкодили два водогони в Костянтинівці на Донеччині

Зеленський: Україна стоїть, доки стоїть піхота

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА