Інтерфакс-Україна
22:59 01.01.2026

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

1 хв читати

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк (Smer-SD – лівоцентристська проросійська партія Роберта Фіцо – ІФ-У) заявив, що Україна ніколи не стане членом НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС, повідомляє агенція TASR, якому Каліняк дав передноворічне інтерв'ю.

"Міністр також повторив, що Україна ніколи не буде в НАТО. За його словами, у неї також буде проблема з перебуванням у Європейському Союзі. За його словами, група держав, які допомагають Україні, так звана коаліція охочих, нічого не придумала. "Чи надіслала вона солдатів? Ні. Звичайно, ні", – заявив Каліняк. Як він додав, Україна мала шанс завершити війну у 2022 році", - переказує TASR сказане Каліняком.

Також очільник словацького Міноборони розкритикував ідею спільної оборони в рамках ЄС

"Або ми в НАТО, і тоді нам це не потрібно, або ми в Європі", – сказав він.

Джерело: https://www.teraz.sk/spravy/r-kalinak-europska-unia-sa-nema-d/930666-clanok.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

Близько 30% опитаних виробників зброї вже зареєструвалися в службі експортного контролю - Українська рада зброярів

Підприємства Порошенка за минулий рік встановили 100 МВт балансуючої потужності, заявив політик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА