Інтерфакс-Україна
19:38 23.06.2025

Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни

1 хв читати
Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський має взяти участь у президентських виборах, які будуть призначені після завершення війни в Україні, переконаний голова Офісу голови держави Андрій Єрмак.
"Я думаю, що він повинен балотуватися, тому що це найкращий президент, якого моя країна бачила за роки своєї незалежності" – сказав Єрмак в інтерв'ю The Times, опублікованому в понеділок.
Він назвав Зеленського "демократом" і пообіцяв, що вибори в Україні відбудуться, як тільки "з'явиться можливість" і буде скасовано воєнний стан.
При цьому Єрмак назвав звинувачення мера Києва Віталія Кличка в бік Зеленського "нісенітницею", сказав, що захоплюється Кличком як "великим спортсменом", і що його свобода критикувати уряд свідчить про відданість України демократії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА