Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:44 28.09.2020

"Слуга народу" веде на місцеві вибори понад 30 тис. кандидатів в усіх регіонах України

2 хв читати
"Слуга народу" веде на місцеві вибори понад 30 тис. кандидатів в усіх регіонах України

Партія "Слуга народу" зареєструвала понад 30 тисяч кандидатів у депутати місцевих рад, а також мерів і голів об'єднаних територіальних громад (ОТГ) в усіх регіонах України, повідомляє прес-служба партії.

Як зазначено в прес-релізі, висунута кількість претендентів становить 73% від максимально можливої кількості.

У депутати 1087 місцевих рад від партії йде 31 тис. 527 кандидатів. Із них в обласні ради - 1583, у районні ради - 5268, міські - 10340, сільські та селищні ради - 6766 і 7570 кандидатів відповідно.

У мери міст, сіл і селищ йдуть 952 кандидати від "Слуги народу". Із них 280 претендентів на пости градоначальників, 313 кандидатів від партії балотуються на голів селищ, ще 359 беруть участь у виборах сільських голів.

Серед кандидатів у депутати від "Слуги народу" жінки становлять 41,3%, серед претендентів у мери, на посаду селищного або сільського голови ця цифра становить 30,7%.

Кандидати в депутати віком 18-35 років становлять 29,5% від загальної кількості, 36-55 років - 55,51%, 56 років і старше - 11,99%. Претенденти на посади мерів, сільських і селищних голів віком 18-35 років становлять 21,08% від загальної кількості, 36-55 років - 68,42%, 56 років і старше - 10,5%.

Як зазначили в партії, в професійному розрізі кандидати від "Слуги народу" розподілилися у такий спосіб: представники сфери освіти - 18,5%, громадські діячі - 16%, підприємці - 10,9%, юристи - 9,4%, медики - 9,2%, управлінці - 9,2%, держслужбовці - 8,9%, економісти - 8,1% і робітники - 8%.

Місцеві вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

На засіданні фракції "Слуги народу" присутні тільки половина депутатів – нардеп Железняк

"Слуга народу" зустрінеться зі Свириденко та Марченком

Президент у відборі керівника ОП поки визначається з форматом подальшої роботи Офісу – радник

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА