Інтерфакс-Україна
12:48 24.12.2025

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

1 хв читати

Правоохоронці повідомили колишньому директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА повідомлено про підозру у службовій недбалості, повідомляє Київська міська прокуратура.

"Встановлено, що Департамент транспортної інфраструктури ще у 2017 році придбав роторну парковку на 10 автомобілів. Згодом з’ясувалося, що жоден з підрозділів КМДА потреби в ній не має і де її встановити, так і не вирішили. З часом експлуатувати придбану парковку стало неможливо через псування, не зібрані конструкції заіржавіли, тож її списали. Водночас, згідно технічних характеристик, при належному використанні прослугувати металеві конструкції такої парковки мали щонайменше 15 років", - вказується у повідомленні.

Таким чином бюджет Києва зазнав збитків на понад 3,6 млн грн – саме стільки місто витратило на придбання роторної парковки, потреби в якій не було.

Досудове розслідування здійснюється Подільського УП ГУНП у м. Києві за оперативного супроводу УСР в м. Києві ДСР Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потяги метро між станціями "Лівобережна" - "Арсенальна" курсуватимуть з інтервалом 25 хвилин

Внаслідок атаки рф пошкоджено депо, адмінбудівлю та тепловоз

"Укрзалізниця" повідомила про затримку 42 поїздів через обледеніння контактної мережі

Михайло Федоров задекларував 1,3 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,2 млн грн

Україна ініціює термінове засідання Радбезу ООН через російський удар "Орєшніком"

В Києві внаслідок російського удару пошкоджено будівлю одного з посольств

Удар по Львову був завданий "Орєшніком" – мер

Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки РФ на Київ збільшено до 25 людей, пошкоджено 19 багатоповерхівок

Окупанти просунулися біля Гуляйполя та Приморського, загалом на 5,94 кв. км — DeepState

Газопостачання для 376 абонентів у Рудному на Львівщині тимчасово припинено через спрацювання системи безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА