Інтерфакс-Україна
23:38 29.07.2025

Рада у четвер може розглянути зміни до бюджету-2025 у частині фінансування ЗСУ

1 хв читати

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук припускає, що парламент 31 липня може розглянути зміни до державного бюджету на 2025 рік, пов'язані з фінансуванням Збройних сил України.

"Можливо, в цей же день (у день розгляду президентського законопроєкту щодо посилення ефективності НАБУ та САП - ІФ-У) ми будемо розглядати закон про коригування бюджету на 2025 рік", - сказав Стефанчук в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Він підкреслив, що українські військові та ЗСУ мають відчувати фінансову і соціальну підтримку держави.

Стефанчук також наголосив, що Верховна Рада очікує внесення від нового уряду проєкту бюджету на 2026 рік.

"Ми будемо робити все для того, щоб пройшла нормальна дискусія в українському парламенту… Ми повинні зробити все для того, щоб ні в кого, в тому числі в наших партнерів, не було жодних сумнівів, що кожна копійка іде на нашу оборону, на наше зміцнення і на наближення сталого і справедливого миру", - зазначив Стефанчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до восьми осіб

У Пензі атаковано радіозавод з виробництва сучасних військових засобів зв’язку

УЧХ допомагає постраждалим від атаки РФ на Київ

У Києві через ворожу атаку постраждала головна мечеть Духовного управління мусульман України "Умма"

МАГАТЕ спростувала недостовірну інформацію про підвищення рівня радіації на Запорізькій АЕС

В ОСУВ "Хортиця" спростували російську заяву про захоплення Часового Яру

Зеленський закликав учасників конференції ОБСЄ конфіскувати росактиви, а не просто заморожувати їх

Цивінський: СБУ офіційно підтвердила відсутність підстав для мого непризначення на посаду директора БЕБ

В результаті нічної атаки в Києві загинули 7 людей – КМВА

Глава МВС: До 10 людей можуть бути під завалами зруйнованого ракетою будинку в Святошинському районі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА