Інтерфакс-Україна
15:52 07.01.2026

Буданов буде займатися питанням обмінів військовополонених – Зеленський

1 хв читати
Буданов буде займатися питанням обмінів військовополонених – Зеленський
Фото: @V_Zelenskiy_official Telegram

Керівник Офісу президента Кирило Буданов разом із секретарем РНБО Рустемом Умєровим будуть займатися питання обмінів військовополонених, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Питанням щодо обмінів займався координаційний штаб. І займався також і Кирило Буданов, і Служба безпеки, і голова мого Офісу Андрій Єрмак. І завжди людина на цій посаді повинна займатися, тому що це дуже важлива питання. Тому новий очільник Офісу буде займатися і обмінами також. Разом із Рустемом Умєровим", - сказав він журналістам у середу.

Президент зазначив, що це одне з питань української переговорної групи, а пауза у обмінах пов’язана з тим, що для Росії - це тиск на Україну.

"Україна знаходить свої дипломатичні тиски на Росії, щоб вона закінчила війну. Росія розуміє, що обміни військовополоненими для нас питання важливе, болюче. І тому вона саме все це гальмує. Будемо робити все, щоб розблоковувати обміни військовополонених", - пояснив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

ФДМУ запевняє у законності дій свого співробітника, який має векселі російської компанії на 5 тонн золота

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

Уряд пропонує перейти на дистанційне навчання або продовжити зимні канікули через погодні умови - Свириденко

У Нікополі повністю відновлено тепло- та водопостачання

Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях

У Кривому Розі вже 13 поранених - обладміністрація

Кількість постраждалих у Кривому Розі зросла до 12 людей - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА