Інтерфакс-Україна
20:23 22.04.2025

Україна не обговорювала з США нову допомогу - Зеленський

1 хв читати
Україна не обговорювала з США нову допомогу - Зеленський

Україна поки не мала можливості обговорювати деталі нової допомоги з США, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Допомога, яка йде зараз, це допомога, яку підтримав Конгрес ще рік тому, про нову допомогу, ми поки що з Сполученими Штатами Америки не мали можливість мати домовленість або обговорювати деталі", - сказав Зеленський під час брифінгу у вівторок.

Говорячи про закупівлю систем ППО "Patriot", президент сказав, що це може бути частиною нової допомоги, нового пакету.

Водночас, він додав, що відповідді від США щодо закупівлі систем ППО ще не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА