Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:00 22.01.2019

Бойко з нагоди Соборності України: Заради майбутнього наших дітей, ми повинні об'єднати нашу країну знову

1 хв читати
Бойко з нагоди Соборності України: Заради майбутнього наших дітей, ми повинні об'єднати нашу країну знову

Рівно 100 років тому був прийнятий історичний акт про возз'єднання України. Заради майбутнього наших дітей, ми повинні об'єднати нашу країну знову, заявив співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Цей рік - вирішальний для нашої країни. Нинішня влада всіма силами намагається розколоти Україну, але ми не дозволимо їй це зробити. Не може бути далі поділу українців на правильних і не правильних. Всі люди, у містах і селах, хочуть одного - жити нормальним людським життям і бути впевненими в завтрашньому дні", - написав політик у Фейсбук у вівторок з нагоди святкування 100-річчя Соборності України.

"Нас - мільйони! Разом ми зможемо зупинити чвари і повернути в Україну мир і єдність!", - додав Ю.Бойко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Румунія підтвердила непохитну підтримку України на прийомі в Києві з нагоди Дня Румунської армії

Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії

Словенія продовжуватиме військову підтримку України - глава МЗС

Глава МЗС Словенії у Києві анонсувала підписання двох угод з Україною для поглиблення співпраці

Фіцо не підтримує ідею ЄС про закупівлю озброєння США для України

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

Оновлена торговельна угода між ЄС та Україною принесе прямі вигоди європейській сільгоспспільноті – єврокомісар Хансен

Торговельна угода між ЄС та Україною забезпечить стабільність і простежуваність для обох сторін – аграрний міністр Данії

Кінцевою гарантією безпеки для України є повноправне членство в НАТО - глава МЗС Естонії

Естонія виділила EUR150 тис. для підтримки енергосистеми України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА