Інтерфакс-Україна
21:55 26.10.2024

За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

1 хв читати
За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

Панівна партія "Грузинська мрія" набирає близько 53% голосів після підрахунку даних із 2206 дільниць (70.91% від загальної кількості), повідомляється на сайті Центрвиборчкому Грузії.

За попередніми підрахунками ЦВК, "Грузинська мрія" набрала 52.99% виборців; "Коаліція за зміни - Гварамія, Мелія, Гірчі, Дроа" - 11.2%; "Єдність" ("Національний рух", "Стратегія Агмашенебелі", "Європейська Грузія") - 9. 83%; "Сильна Грузія" ("Лело", "За народ", "Площа свободи", "Громадяни") - 9.02%; "Гахарія - За Грузію" - 8.22%; "Гірчі" (Яго Хвічія) - 3.22%; "Альянс патріотів", "Альт-інфо" - 2.53%; Лейбористська партія - 0.75%.

Водночас президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що впевнена в перемозі опозиції на парламентських виборах.

"Європейська Грузія» перемагає з 52% незважаючи на спроби фальсифікації виборів і без голосів діаспори", - написала вона в соцмережі Х.

Як повідомлялося, у виборах беруть участь 18 суб'єктів, які подали до ЦВК партійні списки, з яких, за даними соцопитувань, реальні шанси здобути депутатські мандати, подолавши прохідний 5%-й бар'єр, мають п'ять суб'єктів - провладна партія "Грузинська мрія" та опозиційні - "Єдиний національний рух", "Коаліція змін", "Сильна Грузія" і "За Грузію".

До парламенту Грузії обирають 150 депутатів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції Маслова

Президент Чехії: Щоб мирний план був справедливим, він не повинен карати жертву більше, ніж винуватця

ДБР передало до НАБУ заяву нардепа Железняка щодо можливих зловживань ексміністра енергетики Галущенка

В Одесі в одному з РТЦК та СП стався вибух, загинула людина - поліція

Колишньому депутату Київради повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на майже 12 млн грн

Освітній комітет Ради представив концепцію підвищення зарплат вчителям

Зеленський після наради із Сибігою: Зараз щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато

Бійці ГУР МО знищили гвинтокрил Ка-27 і дороговартісні системи ППО в Криму

Туск про мирні пропозиції США: Нічого про Україну без України

США погрожують скоротити розвідувальні дані та озброєння, щоб змусити Україну до мирної угоди, - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА