12:43 19.02.2025

Зеленський назвав заяву про нібито його рейтинг у 4% російською дезінформацією

1 хв читати
Зеленський назвав заяву про нібито його рейтинг у 4% російською дезінформацією

Озвучені президентом США Дональдом Трампом цифри про рейтинг президента України Володимира Зеленського на рівні 4% є дезінформацією російського походження, заявляє голова Української держави.

"Раз вже говоримо про 4%, ми бачили цю дезінформацію, ми розуміємо, що вона йде від Росії. Ми розуміємо це і у нас є докази, що ці цифри обговорюються між Америкою і Росією. Тобто, на жаль, президент Трамп з великою повагою до нього, як до лідера народу, який ми дуже поважаємо, американського народу, який нас постійно підтримує, на жаль, живе в цьому дезінформаційному просторі", - сказав Зеленський на брифінгу журналістам у Києві в середу.

Він відзначив, що "в принципі ніколи не коментує рейтинги", оскільки це вказує на те, що в Україні ідуть якісь політичні змагання та підготовка до виборів, а "у нас такого немає".

"Але раз прийшов такий час, значить, ми ініціативу візьмемо в свої руки, скажу так. Передусім, сьогодні вийшла довіра до мене 57% по КМІСу (дані Київського міжнародного інституту соціології – ІФ-У), я чув 57+ відсотків різних соцопитувань. Так що якщо хтось хоче мене поміняти прямо зараз, то прямо зараз ніяк не вийде", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА