Інтерфакс-Україна
10:56 21.11.2024

В Австралії хочуть заборонити TikTok та Instagram для підлітків до 16 років

1 хв читати
В Австралії хочуть заборонити TikTok та Instagram для підлітків до 16 років

Міністерка з питань зв'язку Австралії Мішель Роуланд винесла на розгляд парламенту поправку до закону про безпеку в інтернеті, яка передбачає заборону на використання соцмереж молодими людьми молодше 16 років, повідомляє CNN.

За словами Роуланд, ця реформа спрямована на те, щоб "захистити молодих людей, і на те, щоб батьки знали, що ми їх підтримуємо". "Зрештою йдеться про підтримку безпечнішого і здоровішого середовища для молодих австралійців", - сказала міністерка.

Заборона передбачає, що діти і підлітки віком до 16 років не зможуть користуватися такими соцмережами, як, наприклад, TikTok, X і Instagram (належить Meta).

Згідно з пропозицією уряду, якщо буде виявлено, що соцмережа не зробила "розумних кроків, щоб не допустити того, що особи, щодо яких діють вікові обмеження, мають акаунти", їй доведеться заплатити штраф до 50 млн австралійських доларів ($33 млн).

У разі схвалення поправки вона набуде чинності наступного року.

Західні ЗМІ зазначають, що Австралія таким чином може стати першою країною у світі з подібним обмеженням на соцмережі для неповнолітніх.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" пояснила, що зміниться для посилок з післясплатою через посилення контролю держави за діяльністю підприємців

Apple оскаржить припис ЄК забезпечити сумісність iOS із продуктами конкурентів

Зеленський підписав закон для приєднання України до європейського роумінгового простору

"Київстар" планує завдяки інвестиціям в $1 млрд довести частку нетелеком доходів до 50% за 5 років

Наглядову раду "Укрпошти" залишив голова КМВА Тимур Ткаченко

"Нова пошта" після нічної атаки ворога встановить в Ізмаїлі мобільне відділення

Угода з Tелеграм на $300 млн щодо xAI ще не підписана, підтвердили Маск і Дуров

"Vodafone Україна" запустив AI-платформу для аналізу навантаження на мережу з метою економії е/е

Держспецзв'язку та Національний центр кібербезпеки Фінляндії підписали меморандум про співпрацю

Готується нарада щодо використання російськими "шахедами" SIM-карток українських мобільних операторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА