Інтерфакс-Україна
16:57 15.05.2025

Київрада пропонує законодавчо унормувати площу землі для передачі у власність без конкурсу

1 хв читати
Київрада пропонує законодавчо унормувати площу землі для передачі у власність без конкурсу

Київська міська рада звернулася до Верховної Ради з ініціативою законодавчого унормування площі земельних ділянок, які передаються у власність або користування для експлуатації та обслуговування об’єктів нерухомого майна без проведення конкурсу.

Відповідне звернення було підтримане 68 депутатами на пленарному засіданні міськради у четвер.

Згідно з повідомленням пресслужби Київради, законодавче врегулювання питання дозволить запобігти випадкам, коли під об’єкти нерухомості малої площі передаються у користування або власність значно більші за розміром земельні ділянки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА