Інтерфакс-Україна
09:57 29.11.2025

Кількість постраждалих в Києві зросла до 16, рятувальники врятували 8 осіб – МВС України

1 хв читати
Кількість постраждалих в Києві зросла до 16, рятувальники врятували 8 осіб – МВС України
Фото: https://t.me/mvs_ukraine

Внаслідок нічної атаки росіян на Київ поранені 16 людей, серед них дитина, двоє загинули. Рятувальники врятували 8 осіб, у тому числі дитину та маломобільну людину, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Крім того, було пошкоджено житлові будинки в кількох районах.

Так, в Шевченківському районі в результаті удару сталася пожежа в 14-поверхівці, 1 постраждалий, загоряння ліквідовано. В Солом’янському районі пошкоджені 25- і 17-поверхові будинки, 2 постраждалих

В Святошинському районі зафіксовано влучання в 3-поверховий будинок: 1 загиблий, врятована дитина; ще одна адреса – пожежа в приватному будинку.

В Дніпровському районі була частково зруйнована 10-поверхівка, врятовано 3 людей. В Дарницькому районі сталася пожежа після падіння ракети біля 9-поверхівки: 1 загиблий, 6 поранених; також пошкоджені авто біля ТЦ.

В Оболонському районі сталася пожежа в приватному будинку, в Голосіївському – загоряння гаражів після падіння уламків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засідання Коаліції охочих у форматі відеоконференції відбудеться 11 грудня - ЗМІ

Мовний омбудсмен про заборону російськомовної версії сайтів: Це симптом глибокого болю, але наразі немає правового інструменту це заперечити

Український посол критикує похвалу Нетаньягу Путіну - ЗМІ

За фактом смерті сина космонавта Каденюка відкрита справа за статтею про умисне вбивство з відміткою "самогубство"

Правоохоронці запобігли теракту в Житомирі, для якого ворог намагався використати 16-річну дівчину

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА