Інтерфакс-Україна
17:41 06.11.2025

В Івано-Франківську в офісному приміщенні вибухнула зарядна станція, постраждало троє людей – ДСНС

1 хв читати

В Івано-Франківську на 3-му поверсі офісу вибухнула зарядна станція, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Вогнеборці ліквідували пожежу За попередніми даними, постраждало двоє людей. Одну людину врятували надзвичайники, ще 40 осіб евакуювали з будівлі", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Причини вибуху з’ясовують фахівці.

Рятувальники нагадують не залишати зарядні пристрої без нагляду, використовувати лише сертифіковане обладнання та не перевантажувати електромережу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА