Інтерфакс-Україна
21:01 02.07.2025

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

1 хв читати

У Страсбурзі наступного тижня відбудеться голосування щодо висловлення недовіри президентки Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, повідомляє у середу Euractiv.

"Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн наступного четверга постане перед голосуванням про недовіру в Європейському парламенті після того, як пропозиція, подана румунським депутатом Європейського парламенту з ультраправих сил, пройшла необхідні процедурні перевірки", - йдеться у повідомленні.

За інформацією, ініціатива, очолювана Георге Піпереа з румунської партії AUR, що входить до складу Європейської консервативної і реформістської партії (ECR), була офіційно подана минулого тижня з 74 початковими підписами. Хоча кілька депутатів Європарламенту згодом відкликали свою підтримку, Піпереа оголосив у середу, що пропозиція набрала 79 підписів, що трохи перевищує поріг, необхідний для ініціювання парламентських дій.

Ця пропозиція буде обговорюватися в понеділок, а голосування відбудеться в четвер під час пленарного засідання в Страсбурзі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" запропонувала програму "УЗ-3000" як подяку платникам податків – заступник голови наглядової ради

Президент відзначив "Хрестом бойових заслуг" двох бійців ТРО ЗСУ, які 165 діб безперервно перебували на одній із позицій на фронті

МВФ може скасувати допомогу Україні, якщо Бельгія не погодиться підтримати репараційний кредит – ЗМІ

Нацполіція екстрадувала з Вірменії організатора шахрайської схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

У лікарні померла поранена внаслідок удару російського дрону по Підлиману 2 листопада

Українські родини в Закарпатті віддають дітей до угорських шкіл через фінансові виплати КМКС - депутат облради Цебер

Сили оборони зупинили розширення присутності росіян на півночі Покровська, оборона Мирнограда поповнена додатковими силами - 7 корпус ШР ДШВ

СБУ заочно повідомила про підозру бойовику, який вирізав "Z" на чолі полоненого українського воїна

Закарпатська область прийняла близько 400 тис. переселенців – депутат облради Цебер

Велика Британія відправляє Україні більше ракет Storm Shadow для ударів по РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА