Інтерфакс-Україна
09:37 11.12.2025

Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція

1 хв читати
Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту 46-річному одеситу, який в стані алкогольного сп’яніння подзвонив правоохоронцям і повідомив про закладення вибухівки в підвал багатоповерхового житлового дому, в якому сам і проживає, повідомляється на сайті Національної поліції України в четвер.

"Декілька днів тому на спецлінію 102 анонімно зателефонував чоловік та повідомив, що заклав 200 кг тротилу в підвалі однієї з багатоповерхівок у Київському районі Одеси… За результатами огляду будівлі і прилеглої до неї території, жодних вибухових пристроїв чи небезпечних речовин виявлено не було. У ході проведення першочергових слідчих та оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про мінування", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив слідчий у справі Владислав Мокаленко, псевдомінера було затримано і за наявності достатніх доказів йому повідомлено про підозру за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України - завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками, яка передбачає максимальне покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА