Інтерфакс-Україна
14:16 31.08.2025

Окупанти вранці обстріляли центр Херсона, пошкоджені медзаклад і багатоповерхівка, відомо про 6 постраждалих

1 хв читати
Окупанти вранці обстріляли центр Херсона, пошкоджені медзаклад і багатоповерхівка, відомо про 6 постраждалих
Фото: https://t.me/olexandrprokudin

Щонайменше шестеро мирних жителів Херсона постраждали внаслідок обстрілу російськими окупантами центра міста Херсон в неділю вранці, повідомив очільник Херсонскьої обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Наразі відомо про шістьох постраждалих. Усім надано необхідну допомогу", - написав Прокудін в Телеграм.

За його словами, ворожими снарядами в місті пошкоджені медичний та освітній заклади, адміністративна будівля, а також житловий будинок. Голова обладміністрації проілюстрував повідомлення фотографіями з місця обстрілу, на яких видно, що пошкоджений багатоповерховий житловий будинок, найвірогідніше, п'ятиповерховий – в ньому вибито скло та місцями зруйновані конструкції балконів. На стінах – сліди від уламків. Знижені припарковані поруч автомобілі.

"На місці вже працюють фахівці ХОКАРС та КП "Парки Херсона". Вони проводять першочергові ремонті роботи в оселях", - написав Прокудін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: один з викликів вступної кампанії-2025 - створення недружніх умов для "ухилянтів"

Львівщина вже на 85% готова до зимового періоду - глава ОВА

У Саратовській області РФ підірвано магістральний нафтопровід - джерела

Внаслідок обстрілу Ярової отримала поранення начальниця відділення "Укрпошти"

Сибіга закликав міжнародну спільноту до рішучої реакції на російський удар по цивільним в Яровій

Дезертир з Одещини коригував ракетно-дронові атаки ворога

Мінцифри хоче із допомогою "Дії" гейміфікувати процес вирішення проблем на місцях – 1-й віцепремʼєр

В Україні в найближчі дві доби без опадів, лише на півдні та заході можливі дощі – Укргідрометцентр

НАЗК: під час моніторингу способу життя генерала Вітюка зовнішнього впливу на Агентство не було

Наслідки удару по Яровій на 12:30: 21 людина загинула і стільки ж поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА