Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:09 20.01.2019

СПУ висунула Киву кандидатом в Президенти

1 хв читати

Черговий з'їзд Соціалістичної партії України, 20 січня, прийняв рішення про висунення Іллі Киви на пост Президента України, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті партії.

«Це важливий крок для мене особисто і для всієї нашої партії. Ми повертаємося до великої політики після 10 років забуття», - зазначив Ілля Кива.

Одним з питань порядку денного стало прийняття рішення про участь Соцпартії в президентських виборах-2019 і висунення свого кандидата в Президенти України.

Віктор Слиш, головуючий на з'їзді, запропонував кандидатуру Іллю Ківи. В ході голосування рішення було прийнято одноголосно. Керуючись статтями 9, 10, 47 ЗУ про вибори Президента, СПУ висунула Іллю Киву в якості кандидата на пост Президента України від партії.

«Півтора роки тому, коли ви довірили мені очолити Соціалістичну партію, стояло завдання підняти її з колін. Сьогодні відроджені первинні організації СПУ, і, найголовніше, ми стали учасниками виборчого процесу. Це дасть нам можливість представляти інтереси народу в Парламенті. І, в першу чергу, допоможе нам встановити високі соціальні стандарти життя для українців. Ми переможемо, тому що з нами сила і правда, і я в це вірю», - заявив Ілля Кива.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

Трамп назвав Майнка кандидатом на пост керівника ВПС США

Кива був однією з пріоритетних цілей СБУ, його ліквідація є сигналом для всіх зрадників - джерело

У ГУР Міноборони України підтвердили смерть Киви

Суд визнав Киву винуватим у державній зраді

ДБР повідомило екснардепу Киві про ще одну підозру

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА