Інтерфакс-Україна
19:15 31.01.2023

Франція допоможе Україні у купівлі РЛС GM 200

1 хв читати
Франція допоможе Україні у купівлі РЛС GM 200

Франція надасть допомогу у купівлі радіолокаційних систем GM 200 (Ground Master 200) для української протиповітряної оборони, заявив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню на спільному брифінгу з міністром оборони України Олексієм Резніковим під час його візиту до Парижа.

Як зазначив Лекорню, Резніков у грудні розповів йому про необхідність України у таких радарах. За його словами, вже у середу має бути укладено угоду про купівлю цих радарів коштом створеного Францією спеціального фонду підтримки України.

Міністр також додав, що Франція координується із союзниками, щоб забезпечити Україні завжди достатню кількість ракет до переданих ЗРК Crotale.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА