Інтерфакс-Україна
15:36 12.11.2025

Україна та Організація африканських, карибських і тихоокеанських держав співпрацюватимуть у сфері продовольчої безпеки

1 хв читати
Україна та Організація африканських, карибських і тихоокеанських держав співпрацюватимуть у сфері продовольчої безпеки
Фото: https://t.me/mineconomdevUA

Україна та Організація африканських, карибських і тихоокеанських держав поглиблять співпрацю у сфері продовольчої безпеки, повідомила пресслужба Міністерства економіки, довкілля і сільського господарства за результатами зустрічі заступника міністра економіки Тараса Висоцького із Генеральним секретарем Організації африканських, карибських та тихоокеанських держав (OACPS) Муссою Батракі у Бельгії в вівторок.

"Це важливий крок у розбудові міжнародної продовольчої дипломатії України, яка традиційно залишається одним із ключових експортерів аграрної продукції до країн Африки, Карибського басейну та Тихоокеанського регіону, забезпечуючи продовольчу стабільність у світі, навіть попри наслідки повномасштабної війни", - зауважило міністерство.

Під час зустрічі сторони обговорили спільні підходи до зміцнення глобальної продовольчої безпеки та можливості розширення економічного партнерства між Україною та країнами-членами OACPS. Окрему увагу  приділили питанням можливої передачі технологій, знань та інновацій у сфері агровиробництва з метою розвитку внутрішнього аграрного потенціалу держав Глобального Півдня.

Поглиблення співпраці з OACPS дозволить розширити географію експорту українських агропродуктів, започаткувати спільні проєкти з розвитку аграрного сектору, а також посилити роль України як гаранта глобальної продовольчої стабільності, наголосили в Мінекономіки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА