Інтерфакс-Україна
19:39 07.01.2026

Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський

1 хв читати
Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС, зокрема, відкриття кластерів щодо перемовин про вступ в Європейський союз і початок імплементації пакету допомоги Україні, заявив президент Володимир Зеленський.

"Я радий бути тут в той час, коли Республіка Кіпр приймає головування в Європейському Союзі і ми багато чого чекаємо від цього головування для України. Цей момент дуже важливий так само, як і для Кіпру, бо і Кіпр досі розділений, але хоче побудувати міцний мир в Європі. Так, є країни невеликі за розміром, але ті, що здобули голос в багатьох європейських інституціях, ми вбачаємо в цьому символізм Європи", - сказав Зеленський під час церемонії відкриття головування Кіпру в Раді Європейського Союзу.

За словами президента, кожна нація заслуговує на те, щоб стати повноправним членом ЄС, і Україна сподівається, що головування Кіпру в Раді ЄС допоможе в цьому процесі. Зеленський зазначив, що він і президент Кіпру Нікос Христодулідіс обговорили те, що Україна залишатиметься одним із пріоритетів роботи в Європі.

"Ми сподіваємося, що всі кластери перемовин будуть відкриті для України і для наших друзів з Молдови. Під час вашого головування, ми сподіваємося побачити початок імплементації пакету допомоги Україні, що допоможе зміцнити нашу стійкість і стійкість всієї Європи", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА