Інтерфакс-Україна
18:26 16.04.2025

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

2 хв читати
Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства 19-річного місцевого жителя на Прикарпатті: фігуранти нанесли численні удари ножем потерпілому, а тіло намагалися приховати на околиці Івано-Франківська.

"16 квітня близько 02:00 ночі поліцейські виявили тіло 19-річного молодика з ознаками насильницької смерті. З місця події слідчі вилучили речові докази, які вже направили на експертне дослідження", - йдеться в повідомленні Національної поліції на сайті в середу.

Поліцейські за лічені хвилини встановили осіб, причетних до особливо тяжкого злочину. Йдеться про двох 14-річних місцевих підлітків. Слідчі з’ясували, що неповнолітні, увівши потерпілого в оману, навмисне заманили його в лісопаркову зону з метою вчинити особливо тяжкий злочин.

"Встановлено, що неповнолітні завдали тілесних ушкоджень потерпілому під час спуску з Вовчинецьких пагорбів. Потім заволоділи його особистим майном, а тіло заховали в лісі", - зазначають в поліції.

Поліцейські затримали двох зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Слідчі Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області інкримінують їм вчинення кримінального правопорушення, передбаченого п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, їм оголошені підозри.

"Слідчі інкримінують неповнолітнім умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб з особливою жорстокістю", - уточнюють в Нацполіції.

Вирішується питання щодо процесуального статусу третього учасника - 15-річного неповнолітнього.

Досудове розслідування триває. Слідчі дії спрямовані на встановлення всіх обставин злочину та ролі кожного із затриманих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мер латвійського міста Огре поранений під час російського обстрілу в Україні

Італія не планує купувати у США озброєння для України, але має намір забезпечити логістику

Студія українського бренду brabrabra відкриється в столичному ТРЦ Ocean Mall

Сибіга розпочав робочий візит до Любліна з нагоди 5-ї річниці створення Люблінського трикутника

В Куп'янському районі ворожий FPV-дрон поцілив у "швидку", постраждали два медики

Російські дрони завдали удару по заводу польської групи Barlinek у Вінниці, є постраждалі - глава МЗС Польщі

У Вінницькій області нічною атакою пошкоджені 19 приватних будинків, всі пожежі ліквідовані

У Новопокровці на Дніпропетровщині ліквідовують наслідки загибелі риби через спеку

Мовний омбудсмен Івановська: Я не починаю з нуля, мій попередник заклав міцні засади

Кремінь побажав мужності, терпіння і мудрості новому мовному омбудсмену Івановській

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА