Інтерфакс-Україна
18:44 21.01.2026

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

1 хв читати

Печерський районний суд Києва скасував домашній арешт для колишнього мера Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного в службовій недбалості, повідомляє "Суспільне".

У повідомленні у Телеграм-каналі зазначається, що Труханову змінили запобіжний захід на особисте зобов'язання.

"Запобіжний захід Труханову змінили у справі про службову недбалість, яка призвела до загибелі дев’ятьох людей під час негоди 30 вересня 2025 року", – йдеться у повідомленні.

За інформацією "Суспільного", разом з ексмером підозру у ній отримали девʼять посадовців, серед яких — заступники Труханова, керівники департаментів міськради та комунального підприємства "Міські дороги".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА