Інтерфакс-Україна
20:15 13.10.2025

У НАТО оприлюднено програму зустрічі міністрів оборони

1 хв читати
У НАТО оприлюднено програму зустрічі міністрів оборони

Штаб-квартира НАТО оприлюднила програму зустрічі міністрів оборони країн-членів альянсу, яка пройде 15 жовтня в Брюсселі.

Відповідно до програми, глави оборонних відомств почнуть прибувати до штаб-квартири з 7.30 середи, і вже о 8.00 очікується коротка заява для преси генерального секретаря НАТО Марка Рютте.

На 8.30 запланована спільна заява Рютте з секретарем війни США Пітом Гегсетом.

Безпосередньо засідання Північноатлантичної ради у форматі 32 країни-члена розпочнеться о 9.00. Засідання Ради Україна-НАТО пройде у форматі ланчу з 12.30.

Генсек Рютте вийде на пресконференцію о 14.15, після чого о 15.00 під головуванням Німеччини та Великої Британії та за участю міністра оборони України Дениса Шмигаля розпочнеться засідання Координаційної групи з оборони Україні.

О 17.00 до преси звернуться Шмигаль та Рютте і о 17.40 відбудеться спільна пресконференція.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп – Путіну: припини вбивати українців та росіян

МЗС України засудило нову хвилю репресій окупантів проти кримських татар і закликало світ відреагувати

У Черкаській та Запорізькій областях теж скасували екстрені відключення електроенергії

"Метінвест" консолідує свої проекти задля відновлення ринку сталі за рахунок внутрішніх та міжнародних інвестицій – CEO

ДТЕК повідомив про скасування екстренних відключень у Києві та кількох областях

Причиною аварійних відключень е/е став значний ріст споживання на фоні дефіциту потужності – директор ЦДЕ

Віткофф заперечив, що йде з посади

Третя штурмова бригада засудила насильство проти цивільних на Тернопільщині і пообіцяла сприяти покаранню винних

Ворог дронами вдарив по Ніжину, під атакою об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, двоє людей постраждали

Літак Гегсета здійснив в Британії екстрену посадку, повертаючись до США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА