Інтерфакс-Україна
09:22 17.09.2025

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансування ЦВК на рівні 2025 р.

1 хв читати
Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансування ЦВК на рівні 2025 р.

Проєкт державного бюджету на 2026 рік передбачає фінансування Центральної виборчої комісії (ЦВК) на рівні 2025 року.

Згідно із законопроєктом №14000 від 15 вересня, пропонується передбачити витрати лише за однією статтею - керівництво і управління у сфері проведення виборів та референдумів - на рівні 275,2 млн грн.

Як повідомлялося, держбюджету-2025 передбачає 275,2 млн грн фінансування ЦВК.

У серпні президент Володимир Зеленський заявив, що Україна відкрита до виборів, однак їх необхідно проводити у безпечних обставинах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в сезоні-2015 скоротила виробництво гречки на 15%, проте підстав для ажіотажу немає – галузева асоціація

Україна нарощує виробництво пшениці дурум, макаронні вироби в 2025р буде на 50% виготовлено з вітчизняної сировини

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р. до 1,7% через атаки на критичну інфраструктуру

ЄБРР виділить банку "Львів" гривневий кредит EUR40 млн та гарантії на EUR31,5 млн

Набула чинності оновлена торговельна угода Україна-ЄС

Середньомісячна зарплата в Україні у вересні зросла на 2,7% - Держстат

Голова профільного комітету Ради вважає неможливим розвиток фондового ринку без оновлення НКЦПФР

Очільник фінкомітету Ради наполягатиме на допуску іноземних операторів лотерей на український ринок

БЕБ розпочало збір повідомлень про економічні правопорушення щодо продажу техніки та електроніки

Рішення АМКУ щодо відсутності порушень ПриватБанком на ринку торгового еквайрингу свідчить про те, що ринок був конкурентним – юристи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА