Інтерфакс-Україна
09:47 15.05.2022

Росіяни готують дезінформаційну атаку на Україну з використанням насильно вивезених з Маріуполя дітей та їхніх батьків - Центр інформаційної безпеки

1 хв читати
Росіяни готують дезінформаційну атаку на Україну з використанням насильно вивезених з Маріуполя дітей та їхніх батьків - Центр інформаційної безпеки

Російські окупанти готують нову дезінформаційну атаку на Україну, в якій вони планують використовувати насильно вивезених із Маріуполя до Донецька та на територію РФ дітей та їхніх батьків, повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

"Через загрози розлучення з дітьми назавжди батьків змушують записувати відеозвернення, де вони будуть "свідчити", що розставання батьків та дітей спровокували бійці Азова та військові націоналісти України. І саме українські військові перешкодили поєднанню сімей, зокрема батьків із дітьми, які перебували у лікарнях", - цитує слова радника мера Маріуполя Петра Андрющенка пресслужба Центру.

Зазначається, що після таких роликів росіяни "планують другу серію, де вони знайшли та повернули дітей батькам для посилення інформаційно-психологічного ефекту".

"Не вірте ворогові та поширюйте цю інформацію серед знайомих та близьких", - підсумували в Центрі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА