Інтерфакс-Україна
21:59 26.07.2025

Зеленський доручив РНБО активніше залучати зовнішнє фінансування на дрони

1 хв читати
Зеленський доручив РНБО активніше залучати зовнішнє фінансування на дрони

Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні заявив, що доручив секретарю Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Рустему Умєрову активніше залучати зовнішнє фінансування на безпілотники.

"Доручив секретарю РНБО активніше залучати зовнішнє фінансування на дрони. Доручив також урядовцям, міністру оборони України активніше перевіряти всі наші домовленості з партнерами – те, що маємо реалізувати на сто відсотків, але зараз, на жаль, виконується не повністю", - сказав він.

Крім того, глава держави зобов’язав урядовців та міністра оборони перевірити стан виконання міжнародних оборонних домовленостей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Південнокорейська POSCO International планує відновити роботу свого зернового терміналу в Миколаївській області

УЧХ продовжить підтримку українських домогосподарств у підготовці до зими

Шмигаль обговорив з Келлогом оборонні пріоритети, співпрацю в ОПК та безпекові гарантії

Вето Навроцького закону про соцвиплати вдарить по 22% українців у Польщі – рекрутингова компанія

ЄБА закликала уряд тарифікувати залізничні перевезення до морпортів за найкоротшими маршрутами

Запит на портфельні інвестиції в житлову нерухомість України повертається – думка

Темпи просування окупантів суттєво скоротилися, але вони обходять Куп'янськ з заходу - DeepState

Безробітний з Одещини, який шпигував для ворога в жіночому одязі, отримав 15 років тюрми – СБУ

Бізнесмен Ровт оцінює серйозну активізацію справи про розкрадання газу майже на EUR5 млн як захист прав інвесторів в Україні

Профільний комітет рекомендує Раді прийняти законопроєкт щодо підтримки агросектору в цілому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА