Інтерфакс-Україна
14:22 22.08.2025

Військові з частин на Дніпропетровщині надали фіктивні довідки про хвороби родичів задля звільнення зі служби

1 хв читати
Військові з частин на Дніпропетровщині надали фіктивні довідки про хвороби родичів задля звільнення зі служби
Фото: Генштаб ЗСУ

На Дніпропетровщині викрито ще двох військовослужбовців, які надали фіктивні довідки про тяжкі хвороби родичів задля ухилення від служби, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

В телеграм-каналі в п'ятницю ДБР інформує, що працівники Бюро у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили чергові факти ухилення від військової служби: фігуранти з частин, дислокованих на Дніпропетровщині, надавали фіктивні довідки про тяжкі хвороби родичів для звільнення із війська.

"Зокрема, водій-санітар евакуаційного відділення подав рапорт командуванню, у якому вказав на необхідність догляду за тяжкохворою матір’ю. На підтвердження цього він надав копії підробленого медичного акту, де зазначалося про наявність у неї другої групи інвалідності", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ДБР, при звільненні зі служби йому було нараховано виплати на суму близько 100 тис. грн.

В Бюро зазначають, що аналогічну схему застосував зв’язківець іншої військової частини, який підготував фіктивні документи про другу групу інвалідності у батька.

Внаслідок цього при звільненні він незаконно отримав майже 130 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА