Інтерфакс-Україна
12:23 19.11.2025

Рада викликала на засідання Свириденко

1 хв читати
Рада викликала на засідання Свириденко

Верховна Рада викликала на пленарне засідання на 13.00 середи прем’єр-міністра Юлію Свириденко.

За це рішення проголосували 200 народних депутатів, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

До голосування за це питання народні депутати з опозиційних фракцій говорили про те, що питання відставки міністрів уряду Свириденко не можна розглядати без її присутності на пленарному засіданні.

Як повідомлялося, Рада планує розглянути відставки міністра юстиції Германа Галущенка та міністерки енергетики Світлани Гринчук.

ОСТАННЄ

Понад 230 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб: одним із найбільш ефективних засобів DeepStrike є дрон FP-1 від Fire Point, їхній "Фламінго" наразі експериментальна зброя

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА