Інтерфакс-Україна
13:34 08.09.2025

ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

1 хв читати
ПриватБанк та IFC запустили механізм розподілу ризиків на $100 млн для МСП та торгових гарантій на $20 млн

Найбільший в Україні ПриватБанк та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) підписали угоди для розширення кредитування мікро, малого та середнього бізнесу: про розподіл ризиків нового кредитного портфелю на $100 млн та про гарантійну лінію на торговельне фінансування від IFC на $20 млн.

"Початок співпраці між IFC та ПриватБанком - по-справжньому історична подія. Це перші угоди між нашими інституціями. Я впевнений, що вони масштабують наші можливості кредитування та зроблять його більш доступним", – цитує пресслужба банку його голову правління Мікаеля Бьоркнерта в повідомленні у понеділок.

Згідно з пресрелізом, в угоді про розподіл ризиків окремий акцент зроблено на бізнесах, які заснували жінки: очікується, що такі кредити становитимуть 35% портфелю.

Щодо торгового фінансування, то, як зазначається, завдяки підписаній угоді ПриватБанк приєднується до Глобальної програми торгівельного фінансування IFC (GTFP).

За даними ПриватБанку, за вісім місяців цього року він збільшив кредитну підтримку українських підприємців та бізнесу на 40%, до 46 млрд грн й наразі обслуговує 748 тис. підприємців: майже 60% діючих юросіб та майже кожного другого з активних українських ФОП. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансування ЦВК на рівні 2025 р.

Україна отримає $88 млн від Японії через Світовий банк на підтримку приватного сектору

Уряд Швейцарії виділив CHF76 млн на проєкти відновлення у сфері залізничної інфраструктури та житлового фонду

Гендиректор "Укрпошти" спростував інформацію про загрозу дефолту компанії

Кількість ввезених в Україну електромобілів та їх митна вартість у серпні подвоїлись

Концесія порту "Чорноморськ" зацікавила понад 40 міжнародних портових операторів та інвесторів – Мінрозвитку

Проєкт держбюджету-2026 передбачає 7 млрд грн на держпрограму "єВідновлення"

Кабмін виділив 630 млн грн на захист підстанцій "Запоріжжяобленерго" - Свириденко

Проєкт держбюджету-2026 передбачає збільшення фінансування Мінкультури на 41,9%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА