Інтерфакс-Україна
19:12 26.07.2021

"Нафтогаз Трейдинг" виграв суд про заборону назви компанії-клона

1 хв читати
"Нафтогаз Трейдинг" виграв суд про заборону назви компанії-клона

ТОВ "Газопостачальна компанія (ГК) "Нафтогаз Трейдинг" виграла суд щодо заборони використання компанією-конкурентом схожої назви "Нафтогаз Трейдінг", яка відрізняється лише однією буквою в українському написанні (українська "і" замість "и" - ІФ).

Як повідомляється в прес-релізі компанії в понеділок, відповідне рішення ухвалив Господарський суд міста Києва.

"Суд дійшов висновку, що назва "Нафтогаз Трейдінг" заважає відрізнити дві компанії, які працюють на одному ринку, і може вводити споживачів в оману", - пояснюється в прес-релізі.

Як пояснили в ГК, відтепер фірма-клон зобов'язана виключити з повного та скороченого найменування словосполучення "Нафтогаз Трейдінг" (укр.), "Нафтогаз Трейдинг" (рос.) і Naftogaz Trading (англ.). Фірмі-клону заборонено використовувати такі позначення у своїй назві, доменних іменах та публікаціях у мережі інтернет.

Крім того, компанія має компенсувати ГК "Нафтогаз Трейдинг" 60,5 тис. грн витрат зі сплати державного мита та вартості судової експертизи.

"Суд взяв до уваги, що ГК "Нафтогаз Трейдинг" використовує свою назву з моменту реєстрації юридичної особи 16 серпня 2018 року, тобто задовго до реєстрації компанії-відповідача, яка відбулася 6 липня 2020 року", - доповнили в "Нафтогазі".

Бренд "Нафтогаз Трейдинг" зареєстровано 12 жовтня 2020 року в Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" вперше доставила нафтопродукти з Німеччини у власних вагонах

Темою Національного дня України на EXPO 2025 в Японії стала вдячність міжнародним партнерам – Свириденко

Слідство у справі про масштабне розкрадання на закупівлі обладнання для "Харківобленерго" завершено

Релокація підприємств за кордон набуває характеру стратегічного планування для диверсифікації ризиків – юрист

Чисті валютні інтервенції НБУ в липні зросли на 30,9%

IFC з EUR40 млн планує приєднатися до ЄБРР та ЄІБ у формуванні Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund

ЄІБ розглядає проєкт надання Україні EUR200 млн для будівництва соціального орендного житла

Україна має ухвалити законодавство щодо транспозиції Інтеграційного пакета електроенергії у III кв. 2025р

JTI Україна у I пів.-2025 після підняття акцизу збільшила податкові відрахування на 75%

"НоваПей Кредит" у II кв.-2025 збільшила чистий прибуток на 8,2% за зростання виручки у 2,4 раза

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА