Інтерфакс-Україна
14:15 28.10.2024

Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

1 хв читати
Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план Львова, повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Чуда не сталося. Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план міста Львова. Засідання відбулося у закритому письмовому провадженні. Ні Міністерство культури, ні Львівська міська рада не мали можливості публічно захистити свою позицію", - написав Садовий у фейсбуці.

Водночас він зазначив, що міська влада готує касаційну скаргу.

"Це ще один доказ того, що Україна потребує якісної судової реформи. Усі рішення, які стосуються громад, мають прийматися та обговорюватися у публічному процесі", - наголосив він.

Раніше Садовий повідомляв, що ще 2017 року місто замовило розробку історико-архітектурного опорного плану щодо чіткого регулювання будівництва в історичних зонах, який далі було затверджено Міністерством культури в січні 2024 року.

"Але це сподобалося не всім. Забудовник "НЬЮ-ТРЕЙДІНГ ЛЬВІВ" хоче збудувати 25-поверховий будинок на вулиці Липинського, а цей історико-архітектурний опорний план – кістка в горлі. Тому вони подали позов до Київського окружного адміністративного суду, і той у закритому режимі скасував важливий для Львова документ, навіть не заслухавши позицію міста", - писав мер у фейсбуці перед судовим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обшуки проводилися у прокурора, який розслідує справу детективів НАБУ, це викликає сумніви щодо об'єктивності – Офіс генпрокурора

Нацкомісія схвалила перелік тергромад, назви яких потребують приведення до стандартів держмови

Кабмін надав право на отримання дозволу на імміграцію особі з подружжя загиблого за Україну іноземця

Антикорупційні органи викрили прокурора Офісу генпрокурора та адвокатів на підбурюванні до підкупу начебто прокурорів САП та суддів ВАКС

Ворожий БПЛА влучив на територію одного із закладів освіти в Сумах

У РФ понад 500 танкерів тіньового флоту – Зеленський

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

Більшість українців виступає проти територіальних поступок у війні з Росією – опитування

Росіяни готують провокації щодо полонених на території Білорусі для тиску на Україну – Зеленський

Завдяки українським ударам вглиб РФ у ворога дефіцит бензину до 20% - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА