Інтерфакс-Україна
13:17 08.07.2024

У Кривому Розі 41 поранений унаслідок обстрілів - міськадміністрація

1 хв читати

Голова Криворізької міської військової адміністрації Олександр Вілкул повідомив про 41 постраждалого внаслідок масованої ракетної атаки російських окупантів по місту Кривий Ріг Дніпропетровської області в понеділок.

"Триває ліквідація наслідків ворожої ракетної атаки. Гасіння пожежі закінчили, починаємо розбір завалів. На зараз 10 загиблих - шість жінок, чотири чоловіки. 41 поранений – зокрема дев’ять тяжких", - написав Вілкул у телеграмі.

Раніше він повідомляв про десятьох загиблих і 31 постраждалого внаслідок обстрілів, зокрема про десятьох важкопоранених. Пізніше голова Дніпропетровської обласної адміністрації Сергій Лисак повідомив про 37 постраждалих унаслідок ракетної атаки окупантів по Кривому Рогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

Зеленський проводить розмову з Трампом - прессекретар

Сибіга і Кубілюс обговорили перспективи спільних оборонно-промислових проєктів з Україною в межах плану "ReArm Europe" - МЗС

В Києві відбудеться благодійний забіг SPARTAN KYIV 2025 на підтримку ГУР

Одного цивільного поранено внаслідок атаки дрона у Херсонській області

Зеленський привітав Льва XIV з обранням Папою: Сподіваємося на підтримку Ватиканом зусиль з відновлення справедливості й досягнення миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА