Інтерфакс-Україна
17:44 21.11.2024

В Україні замінованими залишається 139 тис квадратних кілометрів території

1 хв читати

Ситуація з мінуванням території України залишається критичною, за попередніми оцінками, загальна площа забруднення вибухонебезпечними предметами становить близько 139 тисяч квадратних кілометрів, що складає приблизно 23% всієї території держави, заявив директор департаменту заходів протимінної діяльності ДСНС України Сергій Рева під час презентації курсу “Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет” передає Гуманітарний Медіа Хаб.

Крім того він наголосив, що такий масштаб проблеми вимагає вжиття комплексних заходів, серед яких важливе місце посідає інформування населення. Люди повинні розуміти, що мінна небезпека є реальною і загрожує їхньому життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим, фахівці наголошують на необхідності проводити масштабні інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян про правила безпечної поведінки на територіях, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ключові елементи безпеки – ЗСУ та контингент підтримки

Україна та Коаліція охочих вимагають від РФ припинення вогню на 30 днів з понеділка, інакше санкції – Зеленський

Глава МЗС Пакистану підтвердив домовленість про припинення вогню з Індією

Рубіо: Уряди Індії і Пакистану домовилися про негайне припинення вогню і початок переговорів з широкого кола питань на нейтральному майданчику

Трамп оголосив про досягнення припинення вогню між Індією та Пакистаном

В коаліції охочих готові обговорити технічну реалізацію припинення вогню

Участь у розмові із закликом до 30-денного припинення війни взяли більше 20 лідерів Коаліції охочих

Учасники зустрічі коаліції охочих у Києві провели розмову з Трампом, Україна готова до 30-денного припинення вогню з 12 травня– Сибіга

Премʼєр-міністр Данії взяла участь онлайн у зустрічі "коаліції охочих"

Міжнародні аудитори сертифікували екопрограми "ДТЕК Мережі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА